Vieta: Viešbutis Meeru Island Resort & SPA ****+ yra Šiaurės Malė Atolo rytinėje rifo dalyje. Viešbučio sala yra maždaug valanda kelio su greitaeigiu keltu nuo oro uosto. Nardymui vieta yra vos už 50-150 m, o vietinis rifas yra 1000 m atstumu.
Salos/viešbučio Meeru Island Resort & SPA aprašymas: sala yra maždaug 1,2 km ilgio ir 350 m pločio – tai didžiausias kurortas atole. Bananų ir papajų plantacijos šiai salai suteikia originalumo. Didžiulėje lagūnoje yra puikios sąlygos plaukiojimui ir vandens sporto pramogoms. Vienoje atolo pusėje vyrauja balto smėlio paplūdimys, iš kitos pusės koralinis paplūdimys, kuriame reikalinga speciali avalynė.
Viešbučio kompleksą sudaro iš viso 286 kambariai. Saloje yra pusiau atvira, skoningai įrengta svečių sutikimo fojė ir registratūra, yra suvenyrų parduotuvė, interneto kavinė ir juvelyro paslaugos. Yra 6 barai, kuriuose galima atsigaivinti gėrimais. Svečiai gyvenantys pietinėje salos dalyje maitinasi “Farivalhu” restorane. “Malaan” restoranas yra įsikūręs šiaurinėje salos dalyje (įleidžiami tik suaugusieji) ir čia maitinasi šiaurės pusėje gyvenantys svečiai. Yra du a la carte restoranai “Asian Wok” (azijietiška virtuvė ir teppanyaki), “Hard Rock” restoranas ir baras (jūros gėrybės, kepsniai ant laužo, kepimas ant akmenų stebint svečiams) ir “Meeru – Café”. Taip pat klientų patogumui yra 2 baseinai (rytinėje dalyje tik suaugusiems) su terasa. Gultai su rankšluoščiais yra įtraukti į kainą. Vakarais įvairios pramoginės programos. 2 “Duniye Spa” salonai kviečia norinčius atsipalaiduoti. Vienas iš jų stovi ant polių virš vandens ir yra stikliniu dugnu. WiFi interneto ryšys nemokamas.
Kambariai (viso 286): 20 kambarių su vaizdu į sodą (Garden room apie 50 kv.m.) yra U formos, netoli baseino, paprastai įrengti su dušu, WC, mini baru, telefonu, ventiliatoriumi, oro kondicionieriumi, seifu, kavos/arbatos virimo aparatu, plaukų džiovintuvu, kabeline TV, CD grotuvu ir terasa. Nesenai atnaujintos pakrantės vilos (Beach Villa apie 56 kv.m.) yra medinės ir siūlo aukštesnės kokybės įrangą. Jos yra erdvesnės su mediniais baldais, taip pat sua terasa ir atviru vonios kambariu. Pakrantės vilos su sūkurine vonia (Jacuzzi Beach Villa apie 80 kv.m.) įrengtos taip pat kaip ir pakrantės vilos, papildomai lova su baldakimu, DVD grotuvas ir privačia zona su sūkurine vonia, kuri pasiekiama iš vonios. Vandens vilos (Water Villa 60 kv.m.) įrengtos taip pat kaip ir pakrantės vilos su sūrine vonia, tik nėra sūkurinės vonios ir stovi ant polių vandenye, taip pat yra kavos/arbatos ruošimo galimybės. Vandens vilos su sūkurine vonia (Jacuzzi Water Villa apie 85 kv.m.) stovi ant vandens, yra pasiekiamos tilteliu, geriau įrengtos ir turi ekspreso kavos virimo aparatą.
Maitinimas: pusryčiai, pietūs, vakarienė (FB), „viskas įskaičiuota plius“ (AI+). Maitinimas vyksta savitarnos principu. Yra a la carte papildomas mokestis, rengiamos teminės vakarienės. Į „viskas įskaičiuota“ įeina (už papildomą mokestį):
• Maitinimas savitarnos principu pagrindiniame restorane;
• Priešpiečių metu arbata, pyragėliai ir užkandžiai
• Neribotas kiekis gaiviųjų gėrimų, mineralinis vanduo, nefermentuotos vaisių sultys (konservuotos), kava, arbata, vynas, alus, naminis džinas, degtinė, romas, viskis ir tam tikri kokteiliai.
• Gėrimai pateikiami stiklinėse
• Pasirinktų gėrimų mini bare
• “Sunset Cruise”
• 30 minučių paviršinis nardymas (įranga už papildomą mokestį); plaukiojimas burlente (įskaičiuota į kainą); golfo pamoka (įskaičiuota į kainą)
• Sportinė veikla pagal tvarkaraščio užimtumą: tenisas (dienos metu), biliardas, baidarės, golfas, burlentės, sporto sale.
Aktyvi veikla: paplūdimio tinklinis, badmintonas, biliardas, smiginis, stalo tenisas, futbolas, paviršinis nardymas. Už papildomą mokestį: Spa procedūros, “Duniye SPA” masažo paslaugos, sporto salė, tenisas, 9 duobučių golfo aikštė, katamaranai, buriavimo, burlenčių pamokos, baidarės ir PADI nardymo centras.
Jaunavedžiams: Medaus mėnesį, auksines ar sidabrines vestuves švenčiantys svečiai gauna gėlių ir vaisių lėkštę atvykimo dieną.
Pastaba: informacija apie viešbutį gali keistis. Rekomenduojame visada tikslinti informaciją viešbučio internetinėje svetaineje.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (katerių arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Kelionių kainos į Meeru Island Resort & SPA viešbutį:

8 dienų poilsinė kelionė nuo 1540 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
10 dienų poilsinė kelionė nuo 1850 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
14 dienų poilsinė kelionė nuo 2270 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
Galutinė kelionės kaina į Maldyvus priklauso nuo konkrečių kelionės datų bei laisvų vietų skaičiaus viešbutyje. Norėdami sužinoti tikslią kelionės kainą parašykite mums užklausimą (žr. užklausos formą žemiau).
Kada geriausia keliauti į Maldyvus?
Pigiausių kelionių laikas Maldyvuose (nesezonas): birželio – spalio mėn.
Vidutinės kelionių kainos (sezonas): lapkričio – sausio mėn. ir balandžio-gegužės mėn.
Aukštos kelionių kainos (populiariausias laikotarpis): vasario – kovo mėn.
Aukščiausios kelionių kainos (šventės, vaikų atostogos): Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, moksleivių atostogos.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37037224409 | El.paštas: kaunas@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai