Šiaurinės Malės atolas (North Male)
Šis regionas priklauso sostinei Malei, kuriame yra tarptautinis oro uostas ir didžioji kurortų dalis. Labiausiai apgyvendintas yra Malė miestas. Malė įsikūręs Maldyvų salų grandinės viduryje. Tai puiki vieta pradėti savo atostogas bei pamėginti surasti savo rojų visoje salų grandinėje.

Pietų Malės atolas (South Male)
Pietų Malė atolas yra mažiau apgyvendintas nei jo šiaurinis kaimynas. Kaikuriose geriausiose nardymo vietose galima pamatyti urvus, nuskendusius laivus ar saugomas jūrų teritorijas. Ir net nemėgstantiems nardyti ar tik paviršinio nardymo mėgėjams yra siūloma pasigrožėti per skaidrų vandenį koralinių rifų viršūnėmis ar jų kraštais, jei tik bangos yra palankios.

Pietų Ari atolas (South Ari)
Nors Pietų Ari atolas siūlo labiausiai pripažintus kurortus Maldyvuose, tačiau jis plėtojamas taip, kad būtų kuo mažesnis poveikis aplinkai ir vietos kultūrai. Nuo gegužės iki rugsėjo banginiai ir rykliai suplaukia į pietvakarių Atolo vandenis.

Šiaurės Ari Atolas (North Ari)
Nors tai populiarus turizmo regionas, Šiaurės Ari atolas nėra pernelyg išvystytas. Nardymo kelionės yra vykdomos iš visų kurortų. Į šiaurės rytus yra Rasdhoo sala, garsėjanti budistų palikimu, neįprastu kaimeliu ir giliavandenių medicinos centru. Kūjagalviai rykliai dažnai gali būti matomi jūroje ant išorinio rifo. Fish Head – viena garsiausių pasaulio nardymo vietų yra toliau į pietus .

Maldyvų atolų žemėlapis

Maldyvų atolų žemėlapis

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37061029655 | El.paštas: travel@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai