Maldyvai_nardymas

Nardymas Maldyvuose

Maldyvų salos – narų rojus ir jūros biologų Meka. Dauguma atolų turi giluminio ir paviršinio nardymo mokyklas ir siūlo profesionalius nardymo mokytojus. Visoje šalyje yra daug nardymui skirtų vietų. Nardymas Maldyvuose suteiks jums masę nepakartojamų įspūdžių. Nardymo vietos laikomos vienos geriausių pasaulyje. Turizmo ministerija ir pats kurortas, kuriame Jūs nuspręsite pailsėti, suteiks Jums išsamią informaciją dėl buvimo vietos (parūpins žemėlapių), papasakos apie gyvybės formas, supažindins su saugumo ir gamtosaugos reikalavimais ir suteiks specialią informaciją apie konkrečią nardymo vietovę. Nardymas Maldyvuose yra pats populiariausias poilsio būdas.

Burlenčių sportas

Brizas ir didelės lagūnos, kurios supa daugelį salų, puikiai tinka burlenčių sportui. Daugelis kurortų turi burlenčių sporto mokyklas, kur Jūs galite gauti instrukcijas ir užsisakyti pamokas. Kaip ir nardymo mokyklos, burlenčių sporto mokyklos gerai sukomplektuotos ir tinka net naujokams.

Banglenčių sportas

Maldyvai – tai nauja sporto vieta banglentininkams. Didžiausios bangos būna atolų pakraštyje. Gamtinės sąlygos kartu su puikiu aptarnavimu daro šalį nuostabia vieta banglentininkams.

Paviršinis nardymas

Netgi jei Jūs negalite nardyti ar jeigu apskritai nenorite to išmokti, galite gerėtis kvapą gniaužiančiu povandeniniu pasauliu tiesiog užsidėję kaukę ir plaukmenis bei plaukdami vandens paviršiumi. Puikus matomumas jūroje yra įtrauktas į skaidriausių vietų pasaulyje sąrašą. Maldyvuose galėsite pamatyti paslaptingą ir gražų povandeninį pasaulį po savimi. Visos kurorto salos turi savo gražius rifus, kuriuos Jūs galėsite matyti kasdien. Norėdami pamatyti kitų kurortų rifus galėsite išsinuomoti valtį, kuri nuplukdys prie kito rifo. Kaukę ir plaukmenis galėsite išsinuomoti Maldyvų nardymo mokyklose.

Vandens slidės

Daugelis kurortų turi savo nuosavas valtis ir vandens slides, kurias galima išsinuomoti.

Buriavimas

Prabangesni Maldyvų kurortai siūlo paslaugas ir įrangą (valtis, burė ir gidas) tokiam laisvalaikio praleidimui. Buriavimas idealiai tinka azartiškiems žmonėms, pasiruošusiems priimti iššūkį. Tai suteiks fantastišką progą pažinti Jūsų lankomą kurortą ir jo gamtą.

Žvejyba

Maldyvų kurortai siūlo tradicinį žvejybos su vietiniu tradiciniu valu ir svarstyklėmis būdą. Žvejyba Maldyvų vandenyse gali tapti viso gyvenimo nuotykiu tiek įgudusiems, tiek ir pradedantiesiems žvejams. Maldyvų jūra – tai gili mėlyna spalva ir egzotinės žuvys, kurių yra daug ir pačių įvairiausių.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (kateriu arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37061029655 | El.paštas: travel@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai