Maldyvai – tai puiki vieta atostogoms ar nepamirštamam, prabangiam medaus mėnesiui: vakarienė paplūdimyje žvakių šviesoje, šilta jūra, siūbuojančios palmės, baltas smėlis. Skaidrus vanduo leidžia grožėtis povandeniniu gyvūnijos ir augalijos pasauliu iki 5 m gylio. Tai ideali vieta povandeninio pasaulio tyrinėjimui. Maldyvai – tai gražių salų, kylančių iš Indijos vandenyno grandinė, sudaryta iš 1190 koralinių salų, sugrupuotų į 26 atolus – koralinių salų lagūną.

Maldyvų viešbutis

Pagrindinė informacija apie Maldyvus

Laiko skirtumas – nuo Lietuvos laikas skiriasi +3 val (+5 GMT).
Valiuta – Maldyvų Rufija (MVR) lygi 100 Larių. 1 Euras maždaug lygus 19 Rufijų (rekomenduojama keitimuisi vežtis JAV dolerius).
Maldyvų viza – Lietuvos piliečiams iš anksto rūpintis viza nereikia. Atvykus į Maldyvus išduodama nemokama viza, leidžianti šalyje būti ne ilgiau kaip 30 dienų. Pasas turi galioti ne mažiau nei 6 mėn. po kelionės pabaigos.
Muitinė – griežtai draudžiama su savimi turėti alkoholinius gėrimus ir kiaulienos gaminius.
Maldyvų kalba – Diveli yra oficiali kalba. Anglų kalba plačiai vartojama.
Plotas – 298 m2, gyventojų skaičius – 270 000
Sostinė – Male (74 000 gyventojų)
Religija – musulmonų sunitų, valdymas – respublika, diktatūra
Elgesio taisyklės – nežiūrint į tai, kad Maldyvuose islamas „švelnesnis“ negu daugelyje arabų valstybių. Nepamirškite: į šalį įvežti alkoholinius gėrimus, narkotikus, pornografinę medžiagą ir vaizdo kasetes su tokiais įrašais yra uždrausta. Taip pat draudžiama povandeninė medžioklė, nesankcionuota žvejyba, uždrausta iš jūros traukti koralus, kriaukles, jūros žvaigždes.
Transportas Maldyvuose – reguliaraus transporto susisiekimo tarp salų nėra, todėl viešbučio atstovai Jus sutinka oro uoste ir nuveža į pasirinktą salą. Visi pervežimai, priklausomai nuo atstumo, vykdomi sraigtasparniais, hidroplanais, kateriais arba motorinėmis valtimis – donhi. Hidroplanuose leidžiamas bagažas 20 kg plius 5 kg rankinis bagažas, viršsvoris skaičiuojamas 4 USD už kilogramą. Skrendant hidroplanu visas bagažas yra paimamas, todėl prieš tai reiktų įsitikinti ar fotoaparatą turite rankose, jei ketinate fotografuoti.
ACD – oro uosto plėtros mokestis yra 25 JAV doleriai. Renkamas iš visų turistų vyresnių nei 2 m. išvykstančių iš Ibrahim Nasir Male (MLE) tarptautinio oro uosto.

Populiariausi suvenyrai – kokosiniai padėkliukai, medinės žuvys, marškinėliai, sarongai, mediniai ir iš austrių kiautų pagaminti indai.
Maldivai keliones logoLietuvos atstovybė – Konsulinės įstaigos Maldyvuose nėra. Artimiausia Lietuvos ambasada yra Indijoje: LR AMBASADA INDIJOS RESPUBLIKOJE IR BANGLADEŠO LIAUDIES RESPUBLIKAI. Adresas: C-93 Anand Niketan, New Delhi 110021, India. Telefonas: +91 11 4313 2200 faksas: +91 11 4313 2222. El.p. adresas: amb.in@urm.lt www: http://in.mfa.lt.

Kelionių agentūra „SAITAS“ įkurta 1992 metais. Nuo 1997 metų agentūra yra Tarptautinės oro transporto asociacijos IATA narė, taip pat esame Lietuvos turizmo asociacijos narė (LTA). Bendradarbiaujame su patikimomis užsienio ir Lietuvos turizmo įmonėmis, organizuojame klientų poreikius atitinkančias grupines, individualias, poilsines arba pažintines keliones.
Ypatingą dėmesį skiriame klientų aptarnavimui.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (kateriu arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37061029655 | El.paštas: travel@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!