Kelionių agentūra „SAITAS“ įkurta 1992 metais. Galime Jums pasiūlyti platų poilsinių kelionių į Maldyvus pasirinkimą. Organizuojame klientų poreikius atitinkančias grupines, individualias, poilsines arba pažintines keliones. Bendradarbiaujame tik su patikimomis ir gerą reputaciją turinčiomis užsienio turistinėmis kompanijomis. Rūpinames visais kelionių į Maldyvus formalumais: aviabilietais, viešbučiais, pervežimais ir kitomis susijusiomis paslaugomis.

maldyvai sala 2

Skrydžiai į Maldyvus

Siūlome patogiausius skrydžius iš Vilniaus, Rygos ir Varšuvos oro uostų į Maldyvus (Malė oro uostas). Tarptautinis Malė oro uostas yra Hulule saloje šalia Maldyvų sostinės. Pagrindinės aviakompanijos vykdančios skrydžius į Maldyvus: Turkish Airlines, Lufthansa, Emirates, Condor, Srilankan Airlines, Qatar Airways, Etihad, Oman Air, British Airways, Air France, KLM Royal Dutch, Transaero Airlines, Aeroflot ir kitos. Papildomai organizuojame poilsiautojų nuvežimą arba/ir nuskraidinimą (transferą) iki Maldyvų salose esančių viešbučių.

Kada geriausia keliauti į Maldyvus

Maldyvai priklauso atogrąžų juostai, klimas čia karštas, vidutinė temperatūra apie 27°C. Maldyvų salų grandinė yra įsiterpusi į Indijos vandenyną, kuris veikia kaip šilumos apsauga, sugerianti, saugojanti ją bei lėtai atiduodama saulės šilumą. Tai reiškia, kad temperatūra visuomet išlieka maloniai aukšta ir svyruojanti nuo 24°C iki 33°C. Maldyvuose yra du sezonai: sausasis sezonas nuo sausio iki kovo (šiaurės musonas) ir lietingasis sezonas nuo gegužės vidurio iki lapkričio (pietvakarių musonas). Tinkamiausiais laikas poilsiui Maldyvuose yra tarp gruodžio ir balandžio mėnesių, t.y. sausojo sezono metu.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (kateriu arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37061029655 | El.paštas: travel@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai