Vieta: Maldyvų viešbutis Kurumba ***** įsikūręs tropinėje saloje Šiaurinėje Malės atolo dalyje, tai yra 10 minučių kelio greitaeigiu kateriu nuo oro uosto.
Salos/viešbučio Kurumba aprašymas: sala įsikūrusi didelėje lagūnoje, apsuptoje kokoso palmių. Ši sala yra 500 m ilgio ir 300 m pločio, yra 2 baseinai, 2 parduotuvėlės, biblioteka, DVD filmų/muzikos pasirinkimas, nemokamas WiFi, įvairūs stalo žaidimai ir kompiuterių salė. Maitinimui skirta yra 8 restoranai ir 3 barai, pagrindiniame restorane “Vihamana” klientai maitinasi, pagal tai kokį maitinimo tipą yra užsisakę. Čia galima rasti italų virtuvę “Duo”, indišką virtuvę “Mahal”, arabišką virtuvę “Al Qasr”, ant grotelių keptų patiekalų ir jūros gėrybių yra “Thila” restorane, kiniškų patiekalų yra “East”, sušių, sashimi ir teppanyaki svečiai gali paragauti “Hamakaze” restorane. Užkandžių galima rasti “Café”, prie baseino yra greito maisto restoranėlis “Pizza Piazza” (pagal užklausimą), taip pat užkandžių yra po atviru dangumi “Kandu” bei “Athiri” bare. Kartais groja gyva muzika.
Viešbučio Kurumba kambariai (viso 180): 38 Superior kambariai (apie 74 kv.m.) pietinėje salos pusėje, yra vonios kambarys, WC, lauko dušas, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius, seifas, TV, WiFi (nemokamai), arbatos/kavos virimo aparatas, mini baras, poilsio zona ir balkonas arba terasa. 40 Deluxe tipo kambariai (apie 50 kv.m.), įsikūrę netoli paplūdimio ir yra atskiruose nameliuose po du numerius. Įranga tokia pati, kaip ir superior kambariuose, tik yra vonia. 45 atskiri Deluxe Bungalow tipo nameliai (apie 74 kv.m.). įrengti kaip deluxe, tik didesni kambariai bei papildoma poilsio zona (kampas). 30 Deluxe Beach Bungalow pakrantės nameliai (apie 74 kv.m.) įrengti kaip ir deluxe nameliai, tačiau turi tiesioginę prieigą į paplūdimį bei vaizdą į Indijos vandenyną. 8 Deluxe vilos su baseinais (apie 200 kv.m.), turi vonios kambarį, WC, oro kondicionierių, TV, DVD grotuvą, seifą, “iPod”, WiFi, mini barą, ekspreso kavos aparatą, poilsio zoną, atskirą svetainą, sukūrinę vonią ir baseiną.
Maitinimas Kurumba viešbutyje: pusryčiai (BB), pusryčiai ir vakarienė (HB), pusryčiai, pietūs, vakarienė (FB), „viskas įskaičiuota“ (AI). Savitarnos tipo maitinimas vyksta pagrindiniame restorane. Svečiai, gyvenantys Deluxe pakrantės nameliuose (OAB) ir Deluxe vilose su baseinu (OAC) kasdiena gauna pusryčius restorane „Thila“. Be to svečiams, gyvenantiems deluxe vilose su baseinu (OAC) priklauso kokteiliai, įvairių rūšių vynai, alus nuo 17:00 iki 19:00 valandos. Į viskas įskaičiuota įeina (už papildomą mokestį):
• Maitinimas savitarnos principu;
• Stalo vynas vakarienės metu;
• Vietiniai alkoholiniai ir gaivieji gėrimai (gaivieji gėrimai, sultys, vanduo, kava, arbata, alus, vynas, įvairūs kokteiliai ir likeriai).
Aktyvus poilsis Kurumba viešbutyje: stalo tenisas, treniruoklių salė, tenisas, paplūdimio tinklinis, nardymo įranga. Už papildomą mokestį: burlentės, katamaranų ir kanojų nuoma, vandens slidės, parasparnių sporto įranga, nardymas, SPA paslaugos.
Jaunavedžiams: 1 butelis vyno ir vakarienė žvakių šviesoje (minimalus prabuvimo laikas 4 naktys)
Pastaba: informacija apie viešbutį gali keistis. Rekomenduojame visada tikslinti informaciją viešbučio internetinėje svetaineje.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (katerių arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Kelionių kainos į Kurumba ***** viešbutį:

8 dienų poilsinė kelionė nuo 1780 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
10 dienų poilsinė kelionė nuo 2200 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
14 dienų poilsinė kelionė nuo 2770 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
Galutinė kelionės kaina į Maldyvus priklauso nuo konkrečių kelionės datų bei laisvų vietų skaičiaus viešbutyje. Norėdami sužinoti tikslią kelionės kainą parašykite mums užklausimą (žr. užklausos formą žemiau).
Kada geriausia keliauti į Maldyvus?
Pigiausių kelionių laikas Maldyvuose (nesezonas): birželio – spalio mėn.
Vidutinės kelionių kainos (sezonas): lapkričio – sausio mėn. ir balandžio-gegužės mėn.
Aukštos kelionių kainos (populiariausias laikotarpis): vasario – kovo mėn.
Aukščiausios kelionių kainos (šventės, vaikų atostogos): Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, moksleivių atostogos.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37052608477 | El.paštas: vadimas@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai