Vieta: Maldyvų viešbutis Kuredu Island Resort & SPA **** įsikūręs Lhaviyani Atolo šiaurinio rifo dalyje maždaug 40 min kelio vandens lėktuvu nuo oro uosto.
Salos / viešbučio aprašymas: Kuredu sala yra 1,5 km ilgio ir 350 m pločio, apsupta balto smėlio paplūdimiu. Jame yra baseinas vaikams, registratūra, prekybos centras su nedidelėmis parduotuvėlėmis, medicinos punktas, TV kambarys su biblioteka, 7 restoranai ir barai. Sala suskirstyta į 3 teritorijas: pietuose įsikūrus Koama teritorija, vakaruose Sangu teritorija, šiaurinėje salos dalyje yra O’Bereich teritorija, kurioje papildomai yra vietinis baras, restoranas, parduotuvėlės, registratūra (WiFi nemokamas), baseinas ir Duniye Spa centras. Kartais vyksta vakarinės programos.
Kambariai (viso 383): Erdviuose pakrantės nameliuose (Beach Bungalow, kategorija ***+) yra lauko dušas, WC, oro kondicionierius, pakabinamas ventiliatorius, telefonas, seifas, kavos/arbatos virimo aparatas, mini baras (už papildomą mokestį) ir terasa pasisėdėjimui ir deginimuisi. Nameliai su vaizdu į sodą (Garden Bungalow, kategorija ***) įranga tokia pati kaip ir pakrantės nameliuose. Už pakrantės namelių yra pakrantės vilos Beach Villa, kuriuose papildomai yra plaukų džiovintuvas, CD grotuvas, TV ir nedidelis sodas. Šalia lagūnos yra pakrantės vilos su sukūrine vonia Jacuzzi Beach Villa įrengimas toks pat kaip ir pakrantės vilų, tik su papildomais gultais. Sangu vilos ant vandens Sangu Water Villa stovi ant polių, įrengtos taip pat kaip ir pakrantės vilos tik su papildomais gultais. Tarp tropinės augmenijos yra įsiterpusios Sultan vilos Sultan Pool Villa su baseinu įrengtos taip pat kaip ir pakrantės vilos, tik su papildomu dušu, su sukūrine vonia, medine terasa ir privačiu baseinu su gultais.
Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė (HB), pusryčiai, pietūs, vakarienė (FB), „viskas įskaičiuota“ (AI). Savitarnos maitinimas pagrindiniame restorane, yra galimybė užsisakyti papildomą maitinimą viename iš 3 a la carte restoranų už papildomą mokestį. Svečiai, gyvenantys pakrantės vilose, pakrantės vilose su sūkurine vonia, Sultan vilose su baseinu ir vilos ant vandens gali maitintis visuose pagrindiniuose restoranuose be papildomo užmokeščio. Į „viskas įskaičiuota“ įeina (už papildomą mokestį):
• visi maitinimai pagrindiniame restorane;
• 20 proc. nuolaida maitinimui a la carte restoranuose
• 1 buteliukas vandens per dieną
• Arbata arba kava
• Nuo 9:00 – 01:00 valandos neribotas gaiviųjų gėrimų, mineralinio vandens, nefermentuotos vaisių sultys (skardinėse), tam tikri alkoholiniai gėrimai stiklinėse.
Aktyvus poilsis: paplūdimio tinklinis, badmintonas, pradedančioji banglentės pamoka (1 val. per dieną), stalo tenisas, stalo futbolas, plaukimas kanojomis, smiginis, treniruoklių salė, 1 saulėlydžio kelionė viešėjimo metu.
Už papildomą mokestį: 6 duobučių golfo aikštynas, tenisas, banglenčių/buriavimo mokykla, katamaranas, skrydis parašiutu, vandens slidės, vandensvydis, kaitavimas, paviršinio nardymo pamokos, SPA procedūros.
Jaunavedžiams: medaus mėnesiu metu vaisių krepšelis ir šampano butelis.
Pastaba: šeimoms, įsikūrusioms O’Bereich teritorijoje yra saugiau naudotis pagrindiniu baseinu ir pagrindiniu restoranu Koama teritorijoje. Vaikai iki 18 metų nėra prileidžiami prie Sangu vilų ant vandens ir į restorano barą Sangu teritorijoje.
Pastaba: informacija apie viešbutį gali keistis. Rekomenduojame visada tikslinti informaciją viešbučio internetinėje svetaineje.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (katerių arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šiuos privalomus mokesčius.

Kelionių kainos į Kuredu Island Resort & SPA **** viešbutį:

8 dienų poilsinė kelionė nuo 1803 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
10 dienų poilsinė kelionė nuo 2145 € asmeniui  (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
14 dienų poilsinė kelionė nuo 2600 € asmeniui  (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
Galutinė kelionės kaina į Maldyvus priklauso nuo konkrečių kelionės datų bei laisvų vietų skaičiaus viešbutyje. Norėdami sužinoti tikslią kelionės kainą parašykite mums užklausimą (žr. užklausos formą žemiau).
Kada geriausia keliauti į Maldyvus?
Pigiausių kelionių laikas Maldyvuose (nesezonas): birželio – spalio mėn.
Vidutinės kelionių kainos (sezonas): lapkričio – sausio mėn. ir balandžio-gegužės mėn.
Aukštos kelionių kainos (populiariausias laikotarpis): vasario – kovo mėn.
Aukščiausios kelionių kainos (šventės, vaikų atostogos): Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, moksleivių atostogos.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37052608477 | El.paštas: vadimas@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai