Vieta: viešbutis Adaaran Select Hudhuranfushi ***+ įsikūręs Šiaurės Malės rytinėje dalyje. Sala gali pasigirti sodria atogrąžų augmenija bei įspūdingu povandeniniu pasauliu. Vietinis rifas yra tik 80-400 m nutolęs nuo kranto ir labai mėgiamas paviršinio nardymo entuziastų. Nuo Malės oro uosto greitaeigiu kateriu pasiekiama per 30 minučių.
Salos/viešbučio aprašymas: ši sala yra maždaug 800 m ilgio ir 400 m pločio, viešbutis yra įrengtas vakarų stiliumi, turi erdvų holą su registratūra, nedidelę poilsio zoną, interneto kavinę, atvirą skaityklą, juvelyrinių dirbinių ir suvenyrų parduotuves bei medicinos punktą. Maitinimas vyksta pagrindiniame restorane “Banyan”, įsikūrusiame šiaurinėje salos dalyje, paplūdimio baras “Hiyala” ir “Sunset Bar & Restaurant” bei „Surf Bar“ yra graži terasa pietinėje salos dalyje prie paplūdimio. Atsigaivinti galima nedideliame gėlo vandens baseine, kuriame yra baras, terasa deginimuisi (visa tai įskaičiuota į kainą).
Kitos paslaugos: diskoteka, graži SPA zona, kurioje galima pasimėgauti įvairiomis procedūromis ir masažais, vakarinės programos, WiFi pagrindiniame bare yra nemokamas.
Kambariai (174): 137 šiaudiniais stogais dengti erdvūs nameliai (Bungalow) yra išsidėstę vienas šalia kito pakrantėje. Jie turi pusiau atvirą vonios kambarį su vonia, vidaus ir lauko dušą, plaukų džiovintuvą, oro kondicionierių, telefoną, palydovinę televiziją, seifą, mini barą, medinę terasą su baldais ir vaizdu į jūrą. Iš viso 37 patogiai apstatytos vilos ant vandens (Water Villa), kuriose yra vonia, dušas, WC, plaukų džiovintuvas, oro kondicionierius, palydovinė televizija, interneto prieiga (už papildomą mokestį), telefonas, mini baras (už papildomą mokestį) ir seifas. Klientams siūloma turkio mėlynumo jūra, gražūs vaizdai ir terasa su tiesioginiu įėjimu į lagūną.
Maitinimas: „viskas įskaičiuota“ (AI) Visi maitinimai vyksta savitarnos principu. Į „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistemą įeina:
• visi maitinimai vyksta pagrindiniame restorane;
• priešpiečių užkandžiai;
• naktipiečių užkandžiai;
• popietės metu arbata ir kava;
• neribotas pasirinkimas vietinių alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų (alus, vynas, tam tikri alkoholiniai ir nealkoholiniai kokteiliai) taurėje nuo 10:00 – 24:00 valandos;
• Sporto pramogos
Aktyvus poilsis: badmintonas, paplūdimio tinklinis, biliardas, smiginis, sporto klubas, futbolas, šachmatai, stalo tenisas. Už papildomą mokestį: plaukimas bananu, baidarės, katamaranai, nardymas, burlentės, tenisas, skvošas, vandens slidės, banglentės. Yra galimybė pasimėgauti “Coconut Spa” su sukūrine – masažine vonia arba Spa procedūromis.
Svarbu: nameliuose ant vandens gyventi vaikams draudžiama.
Pastaba: informacija apie viešbutį gali keistis. Rekomenduojame visada tikslinti informaciją viešbučio internetinėje svetaineje.

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (katerių arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Kelionių kainos į Adaaran Select Hudhuranfushi ***+ viešbutį:

8 dienų poilsinė kelionė nuo 1600 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
10 dienų poilsinė kelionė nuo 1940 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
14 dienų poilsinė kelionė nuo 2400 € asmeniui (skrydis, pervežimas ir apgyvendinimas);
Galutinė kelionės kaina į Maldyvus priklauso nuo konkrečių kelionės datų bei laisvų vietų skaičiaus viešbutyje. Norėdami sužinoti tikslią kelionės kainą parašykite mums užklausimą (žr. užklausos formą žemiau).
Kada geriausia keliauti į Maldyvus?
Pigiausių kelionių laikas Maldyvuose (nesezonas): birželio – spalio mėn.
Vidutinės kelionių kainos (sezonas): lapkričio – sausio mėn. ir balandžio-gegužės mėn.
Aukštos kelionių kainos (populiariausias laikotarpis): vasario – kovo mėn.
Aukščiausios kelionių kainos (šventės, vaikų atostogos): Šv. Kalėdos, Šv. Velykos, moksleivių atostogos.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37052608477 | El.paštas: vadimas@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai