Maldyvai – tai ryški mėlyna padangė, skaisčiai šviečianti saulė ištisus metus, nepakartojamos lagūnos nardymo ar paviršinio nardymo megėjams, šiltas jūros vanduo, todėl šios salos įgijo „atostogų salų’’ pavadinimą. Maldyvuose vis dar galima pamatyti dviprasmiškas salas – viena vertus, tai turizmo rojus, tarnaujantis lankytojų poreikiams, kita vertus, dar galite išvysti besivystančią valstybę, su senosios kultūros ir gyvenimo palikimu. Akinančiai švarus, skaidrus vandenyno vanduo, begalo švari Maldyvų salų gamta nepalieka abejingų. Poilsis Maldyvų salose – tai nuotykiai salų pasaulyje su skaisčia gamta ir vandenynu kur bepažvelgsite. Tai ramybės kampelis, kuriame galėsite pasislėpti ir pailsėti nuo viso likusio pasaulio.
Malė – mažutė sala, tačiau sausakimša nuo motociklų, verdančio verslininkų gyvenimo, rūstaveidžių policininkų, mokinukų, grįštančių iš mokyklos ir kt. Malė – tai modernus ir komercinis Maldyvų veidas ir tik nedaugelis turistų čia užklysta. Vieta pulsuoja gyvenimu, modernumu, čia pamatysite aukštus įvairiaspalvius pastatus, apsuptus turkio spalvos vandens, tai Maldyvų centras – kuriame priimami svarbiausi politiniai sprendimai ir jaučiamas ekonomikos progresas. Čia taip pat sutelkta nemažai šalies kultūrinio ir istorinio palikimo, o gyvenimas verda ne jūros ir saulės, tačiau miesto ritmu. Kam įdomu pamatyti šalies pamatus, kultūrinį ir šiuolaikinį vietinių gyvenimą, Malė tikrai sudomins.

Išvykimas į Maldyvus 2014 birželio-liepos mėn. (7 nakvynės)
Eriyadu 3.5*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5097 Lt
Thulhagiri Island Resort 4*, pusryčiai + vakarienė- kaina nuo 5489 Lt
Holiday Island 4*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5581 Lt
Sun Island Resort& Spa 5*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5646 Lt
Embudu Village 3*, viskas įskaičiuota – kaina nuo 5800 Lt
Adaaran Club Rannalhi 4*, viskas įskaičiuota – kaina nuo 6349 Lt
Olhuveli Beach & Spa Resort 5* , pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 6854 Lt
Meeru Island Resort & Spa 5*, viskas įskaičiuota – kaina nuo 6503 Lt

Pagrindinė informacija apie Maldyvus:
Vizos. Atvykus į Maldyvus išduodama nemokama viza, leidžianti šalyje būti ne ilgiau kaip 30 dienų.
Elektros srovė. Įtampa 230–240 V. Adapterių galima įsigyti prekybos centruose arba specializuotose parduotuvėse.
Vanduo. Daugelis kurortinių salų filtruoja vandenį. Sausros metu vandens naudojimas gali būti apribotas. Geriamą vandenį geriausia pirkti. Viešbučiuose siūlomas į butelius supiltas geriamas vanduo.
Oras Maldyvuose vyrauja tropinis klimatas su dviem pagrindiniais sezonais – sausuoju (gruodis – kovas) ir drėgnuoju (gegužė – lapkritis), todėl vienas geriausių momentų aplankyti Maldyvus išskiriamas periodas nuo gruodžio iki balandžio. Tuo metu lankytojai mėgausis šiltu oru, kiek mažesne drėgme ir skaisčia saule ištisą dieną. Vasaris – balandis yra pats karsčiausias periodas, šiuo metu salas užplūsta žmonės, pavargę nuo žiemos ir šalčio. Gegužės – lapkričio mėnesiais drėgnuoju sezonu dažniausiai vėjuota, drėgna ir lietinga, salas užplūsta audros.
Pinigai ir kreditinės kortelės. Šalyje galima atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek banko kortelėmis. Vietinėse parduotuvėse rekomenduojama atsiskaityti rufijomis. Kiekvienas kurortas priima Visa, Amex ir MasterCard, tačiau daugelis kurortų gali taikyti 5 % mokestį už atsiskaitymą kortele.

Į kainą įskaičiuota :

  • Skrydis: Vilnius –Maldyvai – Vilnius (skrydis su persėdimu )
  • Visi pervežimai
  • Nakvynės pasirinktame viešbutyje su maitinimu

Į kainą neįskaičiuota :

  • Sveikatos draudimas
  • Asmeninės išlaidos kelionės metu

Domina kelionė į Maldyvus?

Tel.: +370-5-2608477 | El.paštas: vadimas@saitas.lt

Susisiekite su mumis

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai