Maldyvai – tai ryški mėlyna padangė, skaisčiai šviečianti saulė ištisus metus, nepakartojamos lagūnos nardymo ar paviršinio nardymo megėjams, šiltas jūros vanduo, todėl šios salos įgijo „atostogų salų’’ pavadinimą. Maldyvuose vis dar galima pamatyti dviprasmiškas salas – viena vertus, tai turizmo rojus, tarnaujantis lankytojų poreikiams, kita vertus, dar galite išvysti besivystančią valstybę, su senosios kultūros ir gyvenimo palikimu. Akinančiai švarus, skaidrus vandenyno vanduo, begalo švari Maldyvų salų gamta nepalieka abejingų. Poilsis Maldyvų salose – tai nuotykiai salų pasaulyje su skaisčia gamta ir vandenynu kur bepažvelgsite. Tai ramybės kampelis, kuriame galėsite pasislėpti ir pailsėti nuo viso likusio pasaulio.
Malė – mažutė sala, tačiau sausakimša nuo motociklų, verdančio verslininkų gyvenimo, rūstaveidžių policininkų, mokinukų, grįštančių iš mokyklos ir kt. Malė – tai modernus ir komercinis Maldyvų veidas ir tik nedaugelis turistų čia užklysta. Vieta pulsuoja gyvenimu, modernumu, čia pamatysite aukštus įvairiaspalvius pastatus, apsuptus turkio spalvos vandens, tai Maldyvų centras – kuriame priimami svarbiausi politiniai sprendimai ir jaučiamas ekonomikos progresas. Čia taip pat sutelkta nemažai šalies kultūrinio ir istorinio palikimo, o gyvenimas verda ne jūros ir saulės, tačiau miesto ritmu. Kam įdomu pamatyti šalies pamatus, kultūrinį ir šiuolaikinį vietinių gyvenimą, Malė tikrai sudomins.
Išvykimas rugsėjo-spalio mėn. (7 nakvynės):
Holiday Island 4*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5234 Lt (1515, 87 Eur)
Eriyadu 3.5*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5551 Lt (1607,68 Eur)
Sun Island Resort& Spa 4,5*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 5639 Lt (1633,17 Eur)
Paradise Island 4,5*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 6100 Lt (1766,68 Eur)
Thulhagiri Island Resort 4*, pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 6122 Lt (1773,05 Eur)
Embudu Village 3*, pusryčiai, pietūs ir vakarienė – kaina nuo 6253 Lt (1810,99 Eur)
Adaaran Club Rannalhi 4*, pusryčiai, pietūs ir vakarienė – kaina nuo 6450 Lt (1868,05 Eur)
Meeru Island Resort & Spa 4,5*, viskas įskaičiuota – kaina nuo 6494 Lt (1880,79 Eur)
Olhuveli Beach & Spa Resort 5* , pusryčiai + vakarienė – kaina nuo 7240 Lt (2096,85 Eur)

Pagrindinė informacija apie Maldyvus:
Vizos. Atvykus į Maldyvus išduodama nemokama viza, leidžianti šalyje būti ne ilgiau kaip 30 dienų.
Elektros srovė. Įtampa 230–240 V. Adapterių galima įsigyti prekybos centruose arba specializuotose parduotuvėse.
Vanduo. Daugelis kurortinių salų filtruoja vandenį. Sausros metu vandens naudojimas gali būti apribotas. Geriamą vandenį geriausia pirkti. Viešbučiuose siūlomas į butelius supiltas geriamas vanduo.
Oras Maldyvuose vyrauja tropinis klimatas su dviem pagrindiniais sezonais – sausuoju (gruodis – kovas) ir drėgnuoju (gegužė – lapkritis), todėl vienas geriausių momentų aplankyti Maldyvus išskiriamas periodas nuo gruodžio iki balandžio. Tuo metu lankytojai mėgausis šiltu oru, kiek mažesne drėgme ir skaisčia saule ištisą dieną. Vasaris – balandis yra pats karsčiausias periodas, šiuo metu salas užplūsta žmonės, pavargę nuo žiemos ir šalčio. Gegužės – lapkričio mėnesiais drėgnuoju sezonu dažniausiai vėjuota, drėgna ir lietinga, salas užplūsta audros.
Pinigai ir kreditinės kortelės. Šalyje galima atsiskaityti tiek grynaisiais, tiek banko kortelėmis. Vietinėse parduotuvėse rekomenduojama atsiskaityti rufijomis. Kiekvienas kurortas priima Visa, Amex ir MasterCard, tačiau daugelis kurortų gali taikyti 5 % mokestį už atsiskaitymą kortele.

Į kainą įskaičiuota :

  • Skrydis: Vilnius – Maldyvai – Vilnius (skrydis su persėdimu )
  • Visi pervežimai
  • Nakvynės pasirinktame viešbutyje su maitinimu

Į kainą neįskaičiuota :

  • Sveikatos draudimas
  • Asmeninės išlaidos kelionės metu

SVARBI INFORMACIJA!
Į kelionių kainas visada įtraukiame privalomus turistinius Maldyvų mokesčius (Service charge, tax) bei transferą (kateriu arba/ir lėktuvu) iš oro uosto iki viešbučio ir atgal. Dažnai internetiniai viešbučių rezervavimo portalai, siekdami „pagražinti“ kainas, iš anksto neįtraukia šių privalomų mokesčių.

Domina kelionė į Maldyvus?

Telefonas: +37052608477 | El.paštas: vadimas@saitas.lt

Laukiame Jūsų užklausimų!

Vardas*

El.paštas*

Jūsų poreikiai ir pageidavimai